parallax background

AKO TO FUNGUJE


Najrpv vyplňte kontaktný formulár vpravo (nezáväzná cenová ponuka) s potrebnými infomáciami, aby sme Vám vedeli čo najlepšie určiť cenu prepravy.

Keď sme už dohodnutí na cenových podmienkach a plánujeme cestu, od Vás budeme potrebovať prefotený pet passport aby sme všetko riadne skontrolovali.


Nezáväzná cenová ponuka

Keď Vám prevážame spoločenské zvieratko do Anglicka a Írska z iných členských krajín ako je Slovensko, Rakúsko, Česko, Nemecko, Belgicko alebo Holandsko zvieratká vždy vyzdvihneme o niečo skôr a u nás približne 1 deň v rodinom dome pred vycestovaním, kde sa o nich náležite postaráme, venujeme a samozrejme Vás pravidelne informujeme, zvieratká nezatvárame do kotercov ani do búd, väčšina zvieratiek s nami býva v dome.

Prichádza deň D a my už vyrážame s Vašimi zvieratkami na cestu. S našimi pravidelnými prestávkami kedy ich venčíme, nakŕmime a napájame podla potreby, sa Vaši miláčikovia cítia ako by ani necestovali, máme veľké skúsenosti v oblasti prepravy zvierat, vieme čo Vaše zvieratká potrebujú čí už sú to šteniatka alebo seniori, s nami im bude najlepšie.

Neustále Vás informujeme ako cesta prebieha, zasielame fotky a vždy sa Vám snažíme povedať čo najpresnejší čas príchodu k Vám. Nezabúdajte My Vaše zvieratko len neprepravíme My sa o neho aj skutočne postaráme – Quick PAM.