parallax background

PREPRAVA ZVIERAT

Ponúkame Vám Štandardnú ale aj Expresnú prepravu zvierat

Štandardná cestná preprava psov, mačiek a iných domácich zvierat

- Zvieratko bude potrebovať dva vývozné zdravotné certifikáty zo štátnej veterinárnej správy

- colné deklarácie a zaplatenie DPH v UK

Expresná cestná preprava psov, mačiek a iných domácich zvierat

- Zvieratko bude potrebovať len platný pet passport

-Cestuje len 5 zvierat naraz

-Doručenie z adresy na adresu približne 1 deň

Nižšie uvedené platí aj v EXPRESNEJ preprave aj v ŠTANDARDNEJ preprave

- nové vozidlá vybavene GPS, klimatizáciou, kúrením v nákladovom priestore

- služba door to door ( z adresy na adresu vami určenú)

- Firma aj vozidlá schválené na SLovensku SVSSR ako aj v Anglicku DEFRA/APHA

- množstvo skúseností a referencií

- pomáhame s dokumentami na prepravu IPAFF a colné náležitosti

- najlepšie služby a zaručený komfort,

- dvaja certifikovaný šoféri typu 2 na dlhé cesty a schváleným vozidlom SVSSR

- poistenie prepravy a zapožičiavanie klietky na prepravu v cene prepravy

O zvieratká je celý čas postarané. Zastavujeme každé 4 hodiny na odpočívadlách kde vašich domácich miláčikov nakŕmime podľa dohody, napojíme čerstvou vodou a Vás nesutále informujeme s fotkami. Celú dobu sa snažíme aby to bola pre nich pohodlná, bezstresová a hlavne bezpečná cesta. Všetky zvieratká sú prepravované v aute, ktoré je schválené štátnou veterinárnou správou SR a taktiež chválené vo Veľkej británií DEFRA/APHA Naša spoločnosť má povolenie prepravcu aj v EU (na Slovensku) aj v Anglicku. V aute sú stále dvaja vodiči, ktorý absolvovali kurz o preprave zvierat na dlhé trasy. Aj vďaka tomu, že neprepravujeme naraz, balíky a zvieratká v jednom aute, je doba prepravy rýchlejšia a vďaka dvom šoférom aj veľmi bezpečná. Doba prepravy záleží na tom, či posielate zvieratko z Írska alebo Anglicka a ide do Čiech alebo na Slovensko alebo do inej krajiny v EU.

Preprava je (Door to Door) zvieratká majú počas cesty maximálne pohodlie pretože cestujú v nových vozidlách, ktoré sú upravené na prepravu zvierat (klimatizácia, elektrické ventilátory, kúrenie a zateplenie nákladového priestoru) a používame na mieru vyrobené kvalitné prepravné boxy veľkých rozmerov, vďaka tomu majú aj stály prísun čerstvého vzduchu a nie sú v strese, každé vozidlo je vybavené GPS monitoringom, vďaka čomu presne Vieme kde sa vozidlo nachádza, vieme čo znamená stres pre zvieratká a aj ako ho znížiť.

Zvieratko musí mať na cestu pripravený PET pas a zdravotné certifikáty, tak, aby mohlo byť bez problémov prepravené cez hraničné kontroly. Ak sa stane, že ho nebude schopné prepraviť cez štátnu hranicu (napr. chybne vypísaný pas ), neberieme žiadnu zodpovednosť za škody a ďalšie výdavky Vám spôsobené!! Ďalej budete musieť uhradiť plnú sumu za prepravu zvieratka. V prípade akýchkoľvek problémov budeme majiteľa ihneď telefonicky kontaktovať a budú mu ponúknuté ďalšie postupy. Viac informácií nájdete na podstránke.

Rezervácia na prepravu zvieratka je 150 eur na účet. Záloha je nevratná.

Z našich skúseností vieme, že chcete zvieratko prepraviť rýchlo a bezpečne. Preto Vás chceme upozorniť na veterinárov, že aj napriek ubezpečovania zo strany veterinárov, že pas je v poriadku skoro vždy nájdeme nejakú chybu. Skoro každý štvrtý pas nie je v poriadku, či už chybným dátumom, alebo pečiatkou. Tomuto môžete predísť a skontaktovať sa s nami aj s veterinárom a my im to vysvetlíme ZADARMO. Môžete tak predísť chybnému pasu a ďalším poplatkom viď cenník.