parallax background

PREPRAVA ZVIERAT

- osobne v MPV bez balíkov a iného tovaru, zvieratká sa nesmú prepravovať spolu s balíkmi

- služba door to door ( z adresy na adresu vami určenú)

- máme všetky potrebné povolenia na prepravu zvierat po celom svete

- množstvo skúseností a referencií a možnosť cestovania spolu so zvieratkom

- najlepšie služby a zaručený komfort,

- dvaja certifikovaný šoféri typu 2 na dlhé cesty a schváleným vozidlom SVSSR

- poistenie prepravy a zapožičiavanie klietky na prepravu v cene prepravy

O zvieratká je celý čas postarané. Zastavujeme každé 4 hodiny na odpočívadlách kde vašich domácich miláčikov nakŕmime podľa dohody, napojíme čerstvou vodou. Celú dobu sa snažíme aby to bola pre nich pohodlná, bezstresová a hlavne bezpečná cesta. Všetky zvieratká sú prepravované v aute, ktoré je schválené štátnou veterinárnou správou SR. V aute sú stále dvaja vodiči, ktorý absolvovali kurz o preprave zvierat na dlhé trasy. Aj vďaka tomu, že neprepravujeme naraz, balíky a zvieratká v jednom aute, je doba prepravy rýchlejšia a vďaka dvom šoférom aj veľmi bezpečná. Doba prepravy záleží na tom, či posielate zvieratko z Írska alebo Anglicka a ide do Čiech alebo na Slovensko.

Príklad 1  ( Marek K si posiela psíka z Dublinu do Košíc dĺžka prepravy by v tomto prípade bolo približne 38hodín)

Príklad 2 ( Sandra M si posiela mačičku z Londýna do Bratislavy v tomto prípade by preprava trvala približne 20 hodín)

Preprava je (Door to Door) zvieratká majú počas cesty maximálne pohodlie pretože cestujú v MPV (2015) a nie v dodávke ani na prívesnom vozíku pod plachtou, vďaka tomu majú aj stály prísun čerstvého vzduchu a nie sú v strese, vieme čo znamená stres pre zvieratká. Môžete cestovať spolu so svojim zvieratkom.

Zvieratko musí mať na cestu pripravený PET pas tak, aby mohlo byť bez problémov prepravené cez hraničné kontroly. Ak sa stane, že ho nebude schopné prepraviť cez štátnu hranicu (napr. chybne vypísaný pas ), neberieme žiadnu zodpovednosť za škody a ďalšie výdavky Vám spôsobené!! Ďalej budete musieť uhradiť plnú sumu za prepravu zvieratka. V prípade akýchkoľvek problémov budeme majiteľa ihneď telefonicky kontaktovať a budú mu ponúknuté ďalšie postupy. Viac informácií nájdete na podstránke.

Rezervácia na prepravu zvieratka je 20% z prepravnej sumy na účet. Záloha je nevratná.

Z našich skúseností vieme, že chcete zvieratko prepraviť rýchlo a bezpečne. Preto Vás chceme upozorniť na veterinárov, že aj napriek ubezpečovania zo strany veterinárov, že pas je v poriadku skoro vždy nájdeme nejakú chybu. Skoro každý štvrtý pas nie je v poriadku, či už chybným dátumom, alebo pečiatkou. Tomuto môžete predísť a skontaktovať sa s nami aj s veterinárom a my im to vysvetlíme za poplatok 10Libier splatný so zálohou. Môžete tak predísť chybnému pasu a ďalším poplatkom viď cenník.